Eksperci logistyki

Poznaj nas

Naszą misją jest ułatwianie bezpiecznego i szybkiego dostarczania towarów do każdego miejsca na świecie.

Zapewniając dostęp do wszelkich produktów każdemu mieszkańcowi naszej planety, działamy dla wspólnego dobra, przyczyniając się do zmniejszenia nierówności ekonomicznych oraz cywilizacyjnych.

Jesteśmy zespołem ekspertów zarządzania łańcuchem logistycznych usług. Specjalizujemy się w szybkim i bezpiecznym dostarczaniu każdego typu towarów, w tym towarów płynnych i chemikaliów, drogą morską i lądową.

Nasza historia zaczyna się w 2015 r., kiedy to firma Sealand Liquids swoim pojawieniem się wzmocniła Grupę Sealand, jako wysoko wyspecjalizowana jednostka do obsługi rynku logistyki towarów płynnych. Główna siedziba firmy znajduje się w Gdyni, ale w 2019 roku otworzyliśmy również swój oddział w Warszawie.

Skupiamy się na innowacyjnej technologii oferowanych przez nas produktów i dostarczamy najwyższej jakości usługi spedycyjne do wszystkich zakątków świata. Cieszymy się zaufaniem i wieloletnią współpracą z największymi na świecie koncernami chemicznymi, paliwowo-energetycznymi oraz światowej klasy producentami artykułów spożywczych. Przykładamy dużą wagę do tego, by transport i przechowywanie wszystkich ładunków, w tym substancji płynnych, niezależnie od warunków pogodowych, odbywały się bezpiecznie zarówno dla właściwości produktu, jak i dla środowiska. To zadecydowało o fakcie, że obecnie jesteśmy w Europie liderem transportu płynów we flexitankach.

Zawsze jesteśmy gotowi

na nowe wyzwania

Nasi klienci reprezentują różnorodne branże

Przemysł
chemiczny

Przemysł
spożywczy

Przemysł
paliwowo-energetyczny

Przemysł
drzewny

Przemysł
maszynowy

Przemysł
rolniczy

Dlaczego warto wybrać nasz serwis?