Flexitanki

Jak przewieźć bezpiecznie płyn w kontenerze?

E-FLEX to największy w branży pojemnik elastyczny do transportu płynów o pojemności nawet do 27 000 litrów.


Ten wykonany ze specjalnego, wysokoodpornego na uszkodzenia materiału worek został zaprojektowany do wykorzystania w standardowych kontenerach 20’DV. Odpowiednio dobrany zmienia standardowy kontener towarowy w specjalistyczną jednostkę do transportu materiałów płynnych, które nie są sklasyfikowane jako niebezpieczne.

E-FLEX wywiera jedynie minimalny nacisk na boczne ściany kontenera. Jest niezwykle łatwy w składowaniu przed i po użyciu. Aby go zamontować wystarczy jedynie 30 minut. Jego waga to tylko 60 kg. Ten elastyczny zbiornik do transportu i przechowywania płynu jest przystosowany do eksploatacji w temperaturze otoczenia od -50 st.C do +80 st.C .

W chwili obecnej flexitank jest jednym z tańszych i najbardziej efektywnych rozwiązań ułatwiających transport płynnych chemikaliów oraz płynnych ładunków spożywczych.

Co można przewozić we flexitankach?

Produkty chemiczne nie sklasyfikowane jako niebezpieczne: detergenty, oleje maszynowe, nawozy sztuczne w płynie, wosk parafinowy, farby i emulsje, gliceryna, lateks syntetyczny, tusze drukarskie itd.

Produkty spożywcze: koncentraty soków owocowych, woda mineralna, oleje roślinne i rybne, cukry płynne i syropy, pasty i przeciery, kwasy tłuszczowe, wino i napoje itd.

Masz pytania? Chętnie odpowiem

Marcin Szwistenberg

Logistics Manager


m.szwistenberg@sealand.com.pl
+48 605 910 133

Potrzebujesz innej usługi z naszej oferty?