O nas

Od swojego powstania w 2009 roku Sealand Logistics za główne zasady firmy uznaje dostarczanie najwyższej jakości usług spedycyjnych i satysfakcję klienta. Dzięki innowacyjnemu działaniu i determinacji Sealand Logistics udało się gwałtownie rozwijać podczas ogólnej niepewności gospodarczej panującej w tym okresie.

Sealand Logistics jest firmą prywatną, która stała się uznanym liderem w zakresie spedycji kontenerowej. Nasz entuzjastycznie nastawiony zespół specjalistów posiada wieloletnie doświadczenie w branży międzynarodowego transportu morskiego. Nasze indywidualne podejście do każdej realizowanej przesyłki, wspierane jest przez ogólnoświatową sieć partnerów współpracujących.

Razem z tym wykwalifikowanym zespołem specjalistów, Sealand Logistics posiada możliwości pozwalające na osiągnięcie celów założonych dla poszczególnych rodzajów transportu. Stawiamy na długoterminowe relacje z klientami, które pozwalają nam lepiej poznać i zrozumieć potrzeby naszych klientów w zakresie spedycji, transportu, logistyki i owocują optymalizacją ich kosztów. Klienci, którzy są zainteresowani utworzeniem strategicznego sojuszu z Sealand Logistics, mają możliwość korzystania z nowatorskich rozwiązań, mogących uczynić ich interes jeszcze bardziej zyskownym.

Podsumowując, usługi oferowane przez Sealand Logistics Sp. z o.o. dostarczane są przez zespół silnie zmotywowanych osób, potrafiących radzić sobie w dynamicznie zmieniającym się środowisku. Nasza reputacja została ustanowiona przez stosowanie najwyższych standardów etycznych i wysoką wiarygodnośc. To podkreśla nasze zaangażowanie w oferowanie usług i rozwiązań najwyższej jakości na rynku. Nic nie jest nigdy doskonałe, zawsze należy dążyć do usprawnień. Serdecznie zapraszamy do rozmów i współpracy!

Nie trać czasu i skontaktuj się z nami!